Rekvalifikační a vzdělávací centrum Praha 

Cvičitel Nordic Walkingu  Masér  Cvičitel lyžování 

Zobrazit nejnovější aktuality

Archiv aktualit

Školení a doškolení Instruktorů LŠ - prodloužení licence - Zadov 16.-17.12.2017

 Víkend 16.- 17.12. 2017

 

pořádáme ve Ski areálu na Zadově předsezónní školení instruktorů naší lyžařské školy, které je otevřené i externím zájemcům o získání prolongace jejich stávajících licencí.

 

Zahájení v 9:00 hodin - objekt Horské služby Zadov

Předpokládaný konec v neděli okolo 15:00 hodiny.

 

Požadavek:

Vlastní lyžařská výstroj a výzbroj a vlastní spacák, případně karimatka - ubytování v objektu Horské služby

Stravování vlastní

 

Bližší Informace:   mailem - mgr@iol.cz nebo tel.: 777 327 490, 601 231 621

NW - Druhá jarní seznamovací lekce

Seznamovací lekce  s Nordic Walkingem v parcích Prahy 6
zobrazit galerii fotografií..

V neděli 30.březena se uskutečnila již druhá jarní lekce nordic walkingu pro začátečníky.  

Tato lekce, byla zaměřena na zdokonalení techniky chůze s holemi, lepší využití potenciálu práce paží v průběhu celého lokomočního pohybu. Trasa byla adekvátně obtížnější, vedla z areálu Ladronka a na Břevnovské pláni do Petřínských sadů, na kouzelnou vyhlídku do údolí Vltavy. Závěr patřil tradičnímu posezení v restauraci u nejlepšího "iontového" nápoje - u pivka, kde - jak jinak- došlo k "pečlivému" vyhodnocení celé akce. 

Dík všem účastnicím a účastníkům, navíc poděkování kolegovi panu Krenkovi, za spolupráci na tvorbě programu a vedení semináře.

Montenegro neboli Černá hora a Nordic Walking

ilustracni.jpg, 26 kB

Malá zemička na pobřeží Jadranu se v současné době stává vyhledávanou destinací. Je to díky neskutečně nádherné přírodě, kde se nad romantickými plážemi zaříznutými do pobřeží jako norské fjordy vypínají vysoké štíty hor. Tuto zemi nyní objevují jak příznivci klasické pobytové turistiky, tak především ti aktivnější lovci zážitků. Mezi nimi nesmí chybět ani milovníci Nordic Walkingu.

Díky jedné z největších tuzemských cestovních kanceláří - Kovoturu Plus Ostrava, která pořádala pro své obchodní partnery poznávací studijní cestu v období 27.5. - 3.6. t.r., mělo téměř 160 z nich možnost poznat krásy tohoto mladého balkánského státu opravdu z blízka. A co víc, v rámci programu se mnozí účastníci vůbec poprvé potkali s Nordic Walkingem. Vyzkoušeli si chůzi s holemi v pohoří Lovčen a to i v dosti náročném terénu. Mnozí byli opravdu překvapeni pozitivními účinky této nové pohybové aktivity, která umí zaměstnat téměř všechny svaly našeho těla a zároveň výrazně šetřit náš pohybový aparát, zvláště klouby dolních končetin. Nordic Walking nezklamal a opět zaujal.

ostrov.jpg, 6 kB
lod.jpg
5.jpg
3.jpg
4.jpg
1.jpg
2.jpg
6.jpg
7.jpg