Rekvalifikační a vzdělávací centrum Praha 

Cvičitel Nordic Walkingu  Masér  Cvičitel lyžování 

 SPIROTERAPIE - DECHOVÁ  CVIČENÍ  A TERAPIE  DECHEM

 

Certifikovaný program   

 

 

Náš "DECH" jako základ zdraví. Něco, co nám příjde na jedné straně absolutně samozřejmé a na druhé absolutně absurdní.

Dechová cvičení jsou základem řady staletých, v některých případech až tísíc let starých cvičebních a terapeutickýc, či dokonce léčebných systémů.

 

Jóga, Tai Chi, Ajurvéda a další věnují správnému dýchání vždy klíčovou pozornost. I v současné době jsou jejich úvodní lekce zaměřeny na dech a jeho efektivní využití, jako zdroje základní energie - prány, chi atd.

 

V tomto našem unikátním programu, který není jednorázovou záležitostí, ale dlouhodobou terapií, se společně naučíme v rámci svých individuelních možností využívat dýchání k získání větší  "životní energie", k vyladění našeho metabolismu a kognitivních funkcí mozku, k růstu našich fyzických a hlavně psychických sil.

Jednoduše ke zlepšení celého našeho zdraví.

 

S pomocí dýchacího trenažéru prokazatelně posílíte dýchací svalstvo, rozvinete své schopnosti vnitřní ventilace a prokazatelně zvětšíte vitální kapacitu plic. ( Astmatici pocítí velmi záhy zlepšení a úlevu )


Cena celého programu: 1.500,- Kč

 

Úhradu proveďte, prosím, na účet č.: 383 110 193 / 0800, vedeném u České spořitelny, obratem po potvrzení vaší přihlášky z naší strany. 

Nepozději však do 10 dnů od přihlášení.

  Jako Variabilní symbol použijte číslo Vašeho mobilního telefonu a do poznámky: SP a datum konání semináře.

Pro absolventy našeho Rekvalifikačního centra sleva 10%     ( 1.350,- Kč )

 

Termíny a místa konání semináře:

Pokud máte o seminář zájem, můžete se do něj ihned přihlásit, všechny potřebné informace Vám budou zaslány obratem prostřednictvím emailu nebo poštou.

Objednat seminář

Termíny a místa konání semináře:

Pokud máte o seminář zájem, můžete se do něj ihned přihlásit, všechny potřebné informace Vám budou zaslány obratem prostřednictvím emailu nebo poštou.

Objednat seminář